Zprávy od našich zákazníků

Toto jsou zprávy, které jsme obdrželi od našich zákazníků. Pokud chcete poslat Váš komentář, využijte kontaktní formulář.

Od: MJ 23-08-2018
Dobrý večer pane Carbol,
poslušně hlásím, že objednané zboží, viz předmět mailu, dnes dorazilo, bylo na poště převzato a zaplaceno. Chci Vám ještě jednou poděkovat za Vaši laskavost a úsilí s tím škrtadlem a za darování grátis k objednanému noži. Z nože mám velkou radost, moc se mi líbí a je naprosto úžasně dílensky zpracovaný. Za vaši cenu je to naprostá paráda. Takže za mě naprostá spokojenost a kdybtelským y to bylo v mých silách, vyhlásím Vás za obchodníka roku. Ale budu Vás aspoň všude chválit a doporučovat. Již nyní vím, že tato objednávka ve Vašem e-shopu zcela jistě nebude tou poslední a těším se na další spolupráci. Mějte se hezky a ať se Vám daří.

S přátelským pozdravem Váš naprosto spokojený zákazník

Odpověď:
Dobrý den,
moc děkuji, že jste si našel čas napsat. To se stává málo, lidi píšou jen když je problém. Budu rád, když se na eshop vrátíte.


Od: R. Sidlo 10-06-2015
Žádný problém, fofr, komunikace (i v pozdních hodinách), fajn ceny, co chtít více.....Malý a skromný obchůdek, plně funkční.... majitel nejspíše nerad sedí a čeká kdo mu co dá.....což se o spoustě lidí říci nedá. Kecalům doporučuji také zkusit !mikropodnikání. Komu se to nelíbí......XXXXX......mě osobně moc potěšil. Díky.

Odpověď:
Cením si času, který jste si našel pro napsání komentáře. Málokdo si dokáže uvědomit, že za tím (eshopem) je dost práce a není to automatický generátor peněz.


Od: JK 31-01-2015
Několikátá objednávka, opět 100% ze strany shopu.

Odpověď:
Za pochvalu děkuji.


Od: Eva N. 21-01-2015
nákupka kolem 2 USD včetně free shipping, Vaše nenažranost fakt nemá meze!!!!

Odpověď:
Škoda, že nejste konkrétnější. Nejsem pak schopen se Vám přesně vyjádřit.Obecně však při dovozu ze zahraničí na zboží doplácím DPH 21%, poplatek za vyřízení celní deklarace, u většího zboží nebývá free shipping, něco stojí provoz stránek a vedení účetnictví. Za zboží se musím na dva roky zaručit a řešit případné problémy.Není to tedy tak jednoduché, jak by se mohlo zdát.


Od: satelitakxy 25-11-2014
Nevím,zda je klíčenka opravdu s dobíjecím akučlánkemLIR 2032 3,6V. Na trhu jsou padělky ,které nedobíjí. odpovězte prosím.

Odpověď:
Dobrý den, máte na mysli tuto klíčenku? http://www.zlepsovak.cz/cs/led-svitilny/83-solarni-led-klicenka.htmlZ dotazu to není patrné...


Od: Erik Bartha 06-05-2014
U mňa to je maximálna spokojnosť. Objednávka svižne vybavená, všetko prišlo v poriadku spoľahlivo zabalené a dodané behom 2 dní. Ak by som mal niečo vyčítať, tak je to trocha vysoké poštovné do SK, ale videl som už aj horšie. Odporúčam!

Odpověď:
Děkuji, poštovné je opravdu vyšší, ale třeba si uvědomit, že se na dopravě podílejí dvě firmy, dva molochy se kterými nic nezmůžeme.


Od: Vlastimil Neuman 05-02-2014
Díky všem na Zlepšoval.cz majiteli i tomu ,,poslednímu,, Zakoupil jsem nůž Enlan E-01A. Výborná komunikace, okamžité odezvy na objednávku a její průběh. Zboží přesně jak deklarovali. Doporučuji....Elam

Odpověď:
Za pochvalu děkuji.


Od: Pavel 25-01-2014
Díky za nákup, dodání a komunikace v pohodě a rychle. Vaše ukázkové realné videa mi pomohla k výbéru pro mne vhodného produktu.

Odpověď:
Děkuji, že jste si udělal čas pro hodnocení.


Od: Pavel 01-11-2013
Dobrý den, dá se někde stáhnout český manuál k této minikameře - klíčence ? Děkuji, Pavel Krajník, Ostrava.

Odpověď:
U každé klíčenky zakoupené na zlepsovak.cz je přiložený český manuál. Je to bonus pro naše zákazníky, proto není volně ke stažení. Ale rád Vám poradím, ovládání není těžké - spodním tlačítkem se klíčenka zapíná (stačí ho podržet) a rozsvítí se kontrolka (žlutá). Pokud je v klíčence paměťová karta, pak stačí dlouze podržet horní tlačítko, kontrolka 3x rychle zabliká a zhasne, tím začne nahrávat. Přerušit nahrávání lze krátkým stisknutí jednoho nebo druhého tlačítka. Dlouhým podržením stejného tlačítka jako se zapnula se dá i vypnout. A to je vše.


Od: Vokroj 19-12-2012
Fajn obchod, sehnal jsem zde super nože za přijatelnou cenu . Dodací lhůta též bez problému, dobrá komunikace i ve večerních hodinách. Určitě Váš obchod doporučím kolegům v práci.

Odpověď:
Za doporučení budu rád, děkuji.


Od: aceris 29-11-2012
Již opakovaně jsem uskutečnil nákup v tomto eshopu. VŽDY vše na 100%. Rychlé zaslání věcí, celkový průběh nákupu na jedničku :-)
Díky.

Odpověď:
Děkuji, že se jako zákazník vracíte, toho si velice vážím.


Od: Fila 11-09-2012
Určitě nakupujte v tomoto obchodě. Skvělá domluva skvělé ceny a výběr....(mě se natrhl kabel který byl součástí balení jednoho výrobku a Pan Carbol neváhal a zaslal mi náhradní kablík a během druhého dne jsem ho měl doma)...VŠEM DOPORUČUJI

Odpověď:
Děkuji za doporučení.


Od: Martin 20-08-2012
Dobrý den, objednal jsem si u Vás pár věcí. Vše jak má být až na multifunkční nástroj do peněženky (kreditka)... Jeho zpracování rozhodně není tak pěkné jako na fotografiích, které zde uvádíte. Klíče na utahování matek jsou nepoužitelné a jako celek to vypadá dost odpudivě a odflákle... Jinak dobrý eshop, pěkné ceny, zajímavé věci a rychlé dodání.

Odpověď:
Děkuji za reakci. Cílem eshopu zlepsovak.cz je samozřejmě spokojený zákazník a ani v nejmenším není v mém úmyslu kazit tento dlouhodobý cíl zbožím, které je za "pár korun". Proto vám bude zaslán kus v bezvadném stavu, který jsem ještě našel a zbývající část dodávky bude slevněna a na zpracování lišící se od fotografií upozorním.


Od: Quido 03-08-2012
Přehledný obchod s úžasnými věcmi za příznivé ceny s minimálním poštovným.

Odpověď:
Děkuji za pochvalu.


Od: Samuel 19-12-2011
Dobrý deň chel by som sa opýtať, či by ste mi to mohli poslat a na Slovensko

Odpověď:
Dobrý den, ano, ze Slovenska je možné objednávat. K dispozici je však jediný způdob platby - předem na bankovní účet (vedený na Slovensku, kdy neplatíte navíc žádné poplatky za mezinárodní platbu). Poštovné je stanoveno na 130,-Kč. Tato informace je v horním menu "DOPRAVA". Po kliknutí na Slovenskou vlajku (nahoře na stránce) se ceny za zboží vč. poštovného přepočítají na Euro.